Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20. jul
11:00
HIK (8)
AB (4)
Træningskamp U19 Drenge Divisionen Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. jul
14:00
HIK (11)
AB (3)
Træningskamp U17 Drenge Divisionen Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. jul
12:00
HIK (11)
Holbæk B&I (2)
Træningskamp 2. Division herre Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. aug
14:30
HIK (3)
K.B.
Træningskamp U17 Drenge Ligaen Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. aug
12:00
HIK (12)
FC Helsingør (4)
Træningskamp U17 Drenge Divisionen Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. aug
12:00
HIK (13)
FA 2000 (2)
Træningskamp U17 Drenge Divisionen Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. aug
14:30
HIK (1)
Roskilde Boldklub
Træningskamp U19 Drenge Ligaen Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. aug
12:00
Hellerup Idræts Klub
Boldklubben Union
Træningskamp U14 Piger 2 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. aug
18:45
HIK (15)
Greve Fodbold (4)
Træningskamp U13 Drenge Liga 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. aug
22:00
HIK 3
Oversidder
U13 Drenge 2 (12) 8:8 Efterår dommerløs Pulje 2B
|
|||||||||||||||||||
13. aug
20:30
HIK
ØKF
M+32 1 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. aug
20:30
HIK/ Skovshoved
AB Tårnby 3
M+60 7:7 Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
HIK 1
FA 2000 1
U12 Piger 2 (13) 8:8 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
HIK
Sundby Bk.
U14 Piger Mester (11) Efterår Mester
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
HIK 1
B.93 1
U12 Drenge 1 (13) 8:8 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:00
HIK
Sundby Bk.
U16 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:00
HIK
FA 2000
U19 Piger (06/07/08) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
HIK 2
FA 2000 3
U19 Drenge 1 (06/07) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
HIK
Sundby Bk.
U16 Piger (09/10) Liga København Efterår Liga København
|
|||||||||||||||||||
18. aug
14:00
HIK 3
Fremad Valby 2
Serie 2, P2/3 Efterår Pulje 3
|